Děláme světový výzkum
pro praktické využití

Centrum AdMaS na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

Nejdůležitější akcí z kalendáře BVV je nesporně Mezinárodní strojírenský veletrh, který se letos koná 14. – 18. září. Naše centrum se bude prezentovat v rámci Průmyslového ostrova, projektu Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Ostrov symbolizuje Rok vzdělávání a technického vzdělávání a bude obsazen samostatnými stánky Svazu průmyslu a dopravy ČR, Českomoravské elektrotechnické asociace, Svazu sléváren, Technologické agentury ČR a Českého svazu zaměstnavatelů v energetice. Prezentační místo Centra AdMaS naleznete v rámci stánku Svazu průmyslu a dopravy, budeme v dobré společnosti se Svazem chemického průmyslu, Sdružením automobilového průmyslu, PBS Velká Bíteš a Centrem pro transfer technologií při Masarykově univerzitě v Brně. Průmyslový ostrov pluje v moři pavilonu Z, AdMaS naleznete ve stánku č. 31.

Výzkumníci Centra AdMaS spolupracují na vývoji technologií pro čistění odpadních vod, zakládání strojů přesného obrábění, přínosné jsou služby související se správou výrobních areálů, úsporou energií, hodnocení ekonomické efektivnosti stavebních investic apod.